O nas

Firma TelKab od początku swego istnienia postawiła sobie wysokie cele, które konsekwentnie były i są realizowane. Dlatego obecnie jesteśmy postrzegani jako przedsiębiorstwo nowoczesne i aspirujące do rangi jakościowych liderów sektora branżowego, w którym się poruszamy. A jest to sektor wymagający, ponieważ projektowanie i budowa sieci teletechnicznych należą do najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu. W naszej branży słowo „tradycja” ma drugorzędne znaczenie, a kluczowymi hasłami są słowa „postęp” i „nowoczesność”.

Dzięki zrealizowanym do tej pory inwestycjom, które każdorazowo wymagały od nas nawiązania do najwyższych europejskich norm, firma TelKab zdołała wyrobić sobie markę solidnego partnera i sprawdzonego dostawcy usług na najwyższym poziomie. Dysponując sprzętem najwyższej klasy, bazując na wysokogatunkowych materiałach, a przede wszystkim posiadając wysoko wyspecjalizowana kadrę pracowniczą, jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom natury technicznej, jak też oczekiwaniom Inwestorów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i zrealizowanymi inwestycjami. W razie jakichkolwiek pytań służymy zawsze szczegółowymi informacjami.

TelKab – wiedza i doświadczenie specjalistów oraz potencjał techniczny na miarę Twoich potrzeb!